r e k l a m a

Można już kupić koszulki Barcelony z nazwiskiem... Sancheza

Mimo, że do zakończenia transferu Alexisa Sancheza do FC Barcelona wciąż jest daleko, to w rodzinnym kraju zawodnika, Chile można już kupić koszulki Blaugrany z numerem '7' i nazwiskiem piłkarza. Barcelona przed kolejnym sezonem chce wzmocnić linię ofensywną. Idealnym kandydatem jest Alexis Sanchez z Udinese Calcio. Chilijscy fani futbolu bardzo liczą na transfer swojego najlepszego zawodnika do najlepszej drużyny globu.

Przejście Sancheza z Udine do Blaugrany to także wielka szansa marketingowa w tamtejszym kraju. W Chile wszyscy już są pewni, że Alexis od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Azulgrany, więc z tego powodu przygotowali już koszulki FC Barcelona z nazwiskiem i numerem gracza.


En Chile ya venden la camiseta del Barça con el nombre de Alexis

Zobacz także

13 Komentarzy


  1. ~noname
    11.06.2011, 23:33

    ale czy numer 7 to nie jest numer davida villa? To fajnie, że wszyscy licza na jego transfer do nas

  2. Fidanza
    11.06.2011, 23:21

    Reakcja Davida, co on sobie jaja robi? :D Zbyt są napaleni na ten transfer, a tu nagle nic niewyjdzie a Rossi przejdzie :) spokojnie z tymi koszulkami. Najpierw Fabre i Rossi i jakiś obrońca, Sancheza nam nietrzeba.

  3. reptar17
    11.06.2011, 21:15

    Napalili się na transfer : ) Z 7 raczej nie będzie grał bo ta należy do Villi. Z chęcią bym zobaczył Alexisa w Barcelonie, ale najpierw trzeba Cesca sprowadzić.

  4. shobi32
    11.06.2011, 18:46

    Koszulka, jak koszulka. Sam mogę zamowić na allegro 100sztuk ze swoim nazwiskiem i zacząć sprzedawać:P Jesli Sanchez trafi na Camp Nou to na pewno nie bedzie biegał z numer "7" na plecach. Czekam z niecierpliwoscią na ten transfer!

  5. sensique
    11.06.2011, 18:15

    Oj tam oj tam, szczegóły pasków :P

  6. JayDeezy
    11.06.2011, 17:46

    Wszystko pięknie ładnie, tylko nie te koszulki :D

  7. grzejson11
    11.06.2011, 17:18

    7 dla Villi , 9 dla Sancheza , Bojan do Romy !!!

  8. sensique
    11.06.2011, 16:35

    A ja Wam powiem - dostanie numer 9 błocianka, który nie będzie grał w FCB. VAMOS !

  9. alves20
    11.06.2011, 15:52

    Dostanie pewnie 11 jeśli dojdzie

  10. Wojtek_fcb
    11.06.2011, 15:28

    No nie ma co liczyć, że dostanie nr siódmy, bo Villa go na pewno nie odda. Na pewno jeśli już do nas przyjdzie o ile to nastąpi to weźmie jakiś inny nr. Z resztą numer przecież nei gra na boisku. Się pośpieszyli z tymi koszulkami :P

  11. patryk1022
    11.06.2011, 14:40

    Z numerem nie ma problemu - do momentu gdy Villa będzie Barcelonie to on będzie nosił ten numer. Wielokrotnie podkreślał, że to '7' to dla niego wyjątkowa liczba, tak więc nikomu jej nie odda.

    W każdym zespole z nią gra, więc na pewno tego nie zmieni.

    Cóż dobrze jakby ten Sanchez czy Rossi przyszli, bo potrzebny nam jest nowy, dobry zawodnik na tę pozycję.

  12. Blaugrana
    11.06.2011, 14:33

    Numer 7 ma David Villa i wątpię szczerze że by go oddał. Przecież z 7 gra wszędzie I Valencii i FC Barcelona i Reprezentacji, więc nie ma chyba takiej możliwości... Jednak nie jestem wodzirejem więc każdy ma swoje zdanie ja je wyraziłem:) Visca el Barca Visca el Catalunya

  13. ~simon bornholm
    11.06.2011, 14:33

    i co 7 za ville,villa 9 za bojana a bojan z enriquem do romy na 2 lata?

Kod bezpieczeństwa